רכב רכב GPS התקן התקשרות

רכב רכב GPS התקן התקשרות

עד 10 מטרים רדיוס מגן טלפון סלולרי ו- GPS חסימה נעשה נייד יותר ובמחיר סביר יותר מאשר אי פעם עם טלפון נייד חדש נייד שלנו GPS Jammer (GSM, DCS, GPS). אם אתה חולה של כל הטלפונים האלה הולך או להיות במעקב בכל מקום עם ...

פרטי המוצר

טלפון נייד - עד 10 מטרים רדיוס מגן

טלפון סלולרי ו- GPS חסימת נעשה נייד יותר ובמחיר סביר יותר מאשר אי פעם עם טלפון נייד חדש נייד שלנו GPS Jammer (GSM, DCS, GPS). אם אתה חולה של כל הטלפונים האלה הולך או להיות במעקב בכל מקום עם ה- GPS, אז זה אידיאלי גאדג 'ט אנטי מרגל אתה כבר מחפש.

Anti-Phone: העברת אותות רדיו כוח נמוך לנתק את התקשורת בין מגדלי התא וכל הטלפונים הסלולריים בקרבה, זה טלפון סלולרי Jammer לחלוטין סוגר את כל GSM ו- DCS אותות טלפון סלולרי בתוך רדיוס 10 מטר.

אנטי GPS: מודאג מישהו מותקן בכוונה GPS Tracker איפשהו (או מתחת) את המכונית שלך כדי לעקוב אחר כל התנועות שלך? זה יותר סביר ממה שאתה חושב, אבל עכשיו לדאוג לא יותר, כי זה jammer מציעה מושלם 10 מטר רדיוס של GPS חסימה, הבטחת הפרטיות שלך לא משנה לאן אתה הולך או כמה גדול הרכב שלך.

נוחות אולטימטיבית עם גודל קטן ונייד, אתה יכול לשמור את המכשיר הזה בכיס שלך, בתוך התיק שלך, מוסתר מתחת למושב של המכונית שלך, בכל מקום! כמו כן, רק עם כפתור on / off ואור ירוק כדי לציין את המכשיר עובד, זה נייד טלפון נייד ו- GPS Jammer היא הפשטות במיטבה. אתה גם לא צריך להתמודד עם אנטנות כדי להתקין או הגדרת כל תוכנה / תצורה, כי זה jammer מוכן ישר מהקופסה עבור מיידיות חסימה ו unjamming.

מאפיינים

■ רדיוס מגן יעיל: 5-10 מטר (בהתאם לאות החוזק באזור נתון)

■ אין פגיעה בבני אדם, ידידותית לסביבה

■ קל להתקנה ולתפעול

■ קל, עמיד

■ ג 'יימס GPS ואת הטלפון הסלולרי (3G לא כלול)

מפרטים

∎ חסימת תדר: CDMA, GSM, GPS

■ טווח סיכוך:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

לחות: 5% -80%

■ רדיוס סיכוך: 5-10 מטר (בהתאם לכוח האות)

■ צבע: כסף

תכולת החבילה

■ 1 x טלפון נייד ו- GPS Jammer

∎ 1 x סוללה

■ 1 מטען לרכב

■ מטען 1 x

סקירות מוצרים:

1. מהו טווח רדיוס החסימה?

2.good, יחזור עוד

3. ניתן להשתמש במקסיקו?

4. נייד מאוד, כמו טלפון בר, קל לשימוש, תודה!


זוג:משדרי אותות Bluetooth הבא:GPS אותות התקן התקשרות

חקירה